Strona główna Usługi Promocje go tesla Nowości Galeria Kalkulatory Kontakt RSS MaxEV na Facebook

Działanie firmy

Drodzy Klienci

W związku z panującą i rozwijającą się sytuacją związaną z epidemią informujemy iż mogą wystąpić opóźnienia w realizacji Państwa zamówień. Wynika to głównie z komplikacjami w dostępie do usług kurierskich i pocztowych zarówno po naszej stronie jak i naszych dostawców.

Zamówienia wysyłkowe staramy realizować się na bieżąco, jednak firma będzie zamknięta dla osób nie będących pracownikami MaxEV do odwołania. Kurierów, klientów oraz wszystkich planujących wizytę w naszej firmie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Jednocześnie życzymy Państwu dużo zdrowia i dbania o siebie w obecnej sytuacji.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Polecamy

go tesla

!!! Wyjątkowa promocja !!!

Zrób zakupy na kwotę minimum 4000zł
i przetestuj elektryczne auto przyszłości
TESLA Model S lub Model Xsymulator zasięgu roweru elektrycznego

Kalkulatory

Symulator zasięgu roweru elektrycznego

Symulator zasięgu roweru elektrycznego
Symulator pozwala na szacunkowe określenie zasięgu roweru elektrycznego w czasie rzeczywistym. Można w nim symulować przyspieszanie pojazdu, podjazd pod górkę, różne prędkości jazdy, wagę całego pojazdu, współczynnik oporu toczenia (rodzaj opon, ciśnienie w oponach, rodzaj nawierzchni), współczynnik aerodynamiki roweru, powierzchnię czołową rowerzysty, rozmiar koła.

Kalkulator pojemności akumulatora oraz mocy silnika roweru elektrycznego
Kalkulator pozwala oszacować, jakie powinny być minimalne parametry napędu dla uzyskania zakładanej prędkości i zasięgu roweru elektrycznego.
Kalkulator pozwala na orientacyjne wyliczenie kosztów użytkowania roweru elektrycznego. Można też oszacować czas zwrotu kosztów poniesionych na zakup roweru elektrycznego lub konwersje w sytuacji, gdy zamienimy pojazd spalinowy na elektryczny.
Gości online: 1 | Stainless steel spokes | Sklepy Internetowe KQS.store